Põlvkondadevaheline suhtlusmäng “Räägi oma lugu – vanad ja uued asjad”

Põlvkondadevaheline suhtlusmäng õpilastele ja nende vanemaealistele sugulastele/tuttavatele. Mängus kasutame erinevate aegade esemete kaarte. Meid ümbritsevad asjad, kuid need muutuvad ajas. Vanad kaovad ja tekivad uued. Vanavanematel on omad lood ja lastel omad.

Soovi korral ja kokkuleppel võib kaasa võtta oma kodus oleva mõne vana eseme ja rääkida kõigile selle loo. Aeg pikeneb vastavalt esemete arvule, umbes 1 ese = 5min.

Kui oma vanavanemaid pole kaasa võtta, siis vajalik pikem ette planeerimine, et leiaksime kohtumisele sobivad eakad (nii mehi kui naisi). Suhtlusmängu on oodatud lisaks õpetajatele ka lapsevanemad.

See mäng sobib tähistama vanavanemate päeva, isadepäeva või emadepäeva jmt.

Kellele: Sobilik 6.-8. klassile.

Kestus: 45-60 minutit

Kus: Tallinna Keskraamatukogu eestikeelse kirjanduse osakonnas

Võta raamatukoguga meili (laste@tln.lib.ee) või telefoni (683 0914) teel ühendust.